Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Doplňky ke golfu >

GreenDiamond SWA-28

GreenDiamond SWA-28

Cena produktu GreenDiamond SWA-28 není známa.

 

Popis produktu GreenDiamond SWA-28: Popis: GreenDiamond SWA-28 Hra do tréninkové sítě je analyzována na základě pocitu hráče po odehraném úderu. Hráč většinou není schopen přesně diagnostikovat, zda je rána zdařilá či nikoli, a urči... > více informací


GreenDiamond SWA-28 - popis

nahoru

Popis: GreenDiamond SWA-28 Hra do tréninkové sítě je analyzována na základě pocitu hráče po odehraném úderu. Hráč většinou není schopen přesně diagnostikovat, zda je rána zdařilá či nikoli, a určit, kde došlo k případné chybě. Chybná analýza hry pak může mít za následek zhoršení golfového švihu, což hrozí každému hráči především v zimním období při tréninku v indooru. Pomocí analyzátoru švihu GreenDiamond SWA-28 je však možné právě v indooru provádět velice přesná vyhodnocování golfového švihu. SWA-28 umí přesně odhalit chyby v úderech a tím pomáhá při jejich odstraňování. Golfový hráč pochopí nutnost správného držení těla a jeho zásadní vliv na kvalitu provedeného úderu. Každý zjistí, že na kvalitě úderu se podílí i mechanické vlastnosti hole (např. tuhost shaftu). Každá změna provedení úderu se okamžitě projeví v naměřených hodnotách. Jako vyhodnocovací a zobrazovací jednotku SWA-28 používá standardní PC. Software dodávaný spolu se zařízením umožňuje též jednotlivé výsledky a švihy statisticky zpracovávat, exportovat do jiných aplikací nebo tisknout na tiskárně. Při tréninku s analyzátorem hraje hráč s běžnými golfovými holemi (nijak upravenými). Míč lze použít tréninkový (molitan, dutý) nebo imaginární. Pokud pro dokonalý pocit kontaktu s míčem hráč preferuje běžný míč, postačí před analyzátor umístit tréninkovou síť. Jak SWA-28 funguje ? Vysoká přesnost měření je dosahována použitou technologií. Veškerá měření probíhají v neviditelném pásmu světelného spektra (IR). Samotné zařízení provádí zhruba 100 000 měření během jedné sekundy. Naměřená data jsou dále přenášena do PC, kde jsou vyhodnocována. Zobrazované hodnoty jsou vypočítány z analýzy pohybu hlavy hole těsně před úderem do míče, přičemž dosahovaná přesnost např. při měření úhlu čela hole činí 0,2°. Jedná se tedy o plně profesionální zařízení sloužící k tréninkovým účelům golfových hráčů. Co umí SWA-28 měřit a vyhodnocovat ? Úhel nápřahu - úhel, který svírá osa odpalu a trajektorie nápřahu Rychlost nápřahu - udává rychlost hole při nápřahu Úhel odpalu - úhel, který svírá osa odpalu a trajektorie odpalu Rychlost odpalu - udává rychlost hole při úderu (měřeno těsně před úderem do míče) Úhel čela hole - úhel, který svírá kolmice k ose odpalu a čelo hole Místo nárazu hole - udává, zda byl míč zasažen špičkou, patou nebo středem hole Tempo odpalu - časový údaj, udávající dobu mezi počátkem a dokončením úderu (důležitý údaj pro zefektivnění úderu z hlediska síly) Teoretické zakřivení dráhy - zobrazuje půdorysný pohled na trajektorii letu míče ve vzduchu a předpokládaný odklon dráhy od osy odpalu (vypočítáváno na základě naměřených údajů) Dolet míče vzduchem - určuje předpokládanou vzdálenost doletu míče za ideálních podmínek (volitelně v metrech nebo v yardech) GreenDiamond SWA-28 byl vyvíjen a testován za asistence profesionálních trenérů golfu, proto analyzátor dosahuje výtečných kvalit a je nezbytnou pomůckou každého golfového nadšence.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GreenDiamond SWA-28 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové vozíky, Golfové rukavice.

Nejlevnější GreenDiamond SWA-28 akční ceny - Levné GreenDiamond SWA-28

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GreenDiamond SWA-28 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GreenDiamond SWA-28 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Doplňky ke golfu.